پرداخت بیش از ۶۷ هزار فقره وام از طریق صندوق قرض‌الحسنه شاهد

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد از پرداخت بیش از ۶۷ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ایثارگران در ۹ ماهه سپری شده از سال ۹۸ خبر داد.

پرداخت بیش از ۶۷ هزار فقره وام از طریق صندوق قرض‌الحسنه شاهد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، اسلام کریمی در خصوص تسهیلات قرض‌الحسنه ارائه شده به ایثارگران عضو صندوق در ۹ ماهه سپری شده از سال ۹۸ گفت: صندوق قرض‌الحسنه شاهد از اول فروردین ۱۳۹۸ تا سی‌ام آذرماه تعداد ۶۷ هزار و ۵۷۹ فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش ۱۱ هزار میلیارد و ۸۶۵ میلیون و ۹۱۷ ریال به ایثارگران عضو خود پرداخت کرده است.
وی با بیان اینکه سقف وام‌ها در سال جاری از ۱۵ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش‌یافته، افزود: از تعداد وام‌های تخصیص‌یافته در سال جاری ۵۸۹۸ فقره به ارزش ۱۰۴ میلیارد و ۴۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به استان‌های سیل‌زده پرداخت شده است که شامل استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، لرستان، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی بوده است.
کریمی با اشاره به فعالیت صندوق قرض‌الحسنه شاهد در فضای مجازی خاطرنشان کرد: آخرین اخبار و فعالیت‌های این مجموعه در وب‌سایت صندوق به نشانی www.sandoq-shahed.ir برای عموم در دسترس بوده و کانال اطلاع‌رسانی آن نیز به نشانی sandoq_shahed@ قابل بهره‌برداری است و فعالیت هرگونه سایت یا کانال با عناوین مشابه هیچ ارتباطی به این صندوق ندارد.
شایان ذکر است صندوق قرض‌الحسنه شاهد در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۷۶ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده و فعالیت‌های خود را با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۴۱۱۴۵۸ مورخه ۱۷/۱۱/۱۳۹۷ پیش می‌برد. ضمن اینکه لوگوی این مجموعه در اداره ثبت مالکیت معنوی نیز به ثبت رسیده است./ ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *