مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان برگزار شد

مراسم تکریم مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان و معرفی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، به نقل از ایثار، محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه در مراسم تکریم سید حسین نازاریان مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران و معارفه محمود زرین جویی سرپرست بنیاد این استان با بیان اینکه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت به افرادی است که عزیزان آن‌ها ناظر بر رفتار ما هستند، افزود: همان‌طور که خداوند فرموده است شهدا زنده و بر خانواده‌ها و همه ما ناظر هستند و این مسئله بارها در مسیر خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران به همه ما اثبات شده است.
پاکدل با بیان اینکه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید با دقّت و ظرافت صورت گیرد، افزود: خدمات بنیاد در دو حوزه خدماتی و فرهنگی ارائه می‌شوند. برنامه‌های زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، تلاش برای افزایش روحیه ایثار و شهادت در مردم به‌ویژه در جوانان، حفظ آثار شهدا و ایثارگران، محور قرار دادن مزارهای مطهر شهدا به‌عنوان زیارتگاه و مکانی برای حاجت گرفتن بخش‌هایی از وظایف فرهنگی بنیاد هستند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در زمینه ارائه خدمات به ایثارگران نیز موارد مختلفی وجود دارد و آنچه ضروری است تلاش برای کسب رضایت ایثارگران است. خدمت ارائه شده باید همراه با تکریم و حفظ عزت این عزیزان باشد و با سهل‌ترین روش و در حداقل زمان ارائه شود تا خدمات بتواند مشکلی از مشکلات را برطرف کند. رعایت تمام این موارد نیز قطعاً آثار فرهنگی بسیار زیادی در پی دارد و می‌توان گفت بخش خدماتی بنیاد نیز دارای رویکرد فرهنگی است.
پاکدل با اشاره به حضور مهندس اوحدی در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از زمان حضور ایشان در بنیاد بحث پرداخت مطالبات به‌صورت جدی پیگیری شد و با تلاش‌های صورت گرفته حدود ۷ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پرداخت شد. مدیریت مورد تأکید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیریت جهادی است، زیرا زمان بسیار کمی برای ارائه خدمات وجود دارد و این مسئله باید مدّنظر تمام عزیزان در استان‌های کشور باشد. سیاست‌گذاری‌های ارائه خدمات در ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود، اما حل مشکلات ایثارگران باید در خود استان‌ها صورت گیرد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت گردش مدیریتی در سازمان‌ها تأکید کرد: هر نوع تغییر و تحولی باعث تزریق ایده‌ها و انرژی جدید به سازمان‌ها می‌شود و امروز نیز در همین راستا شاهد تغییر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان هستیم. بنده از طرف مهندس اوحدی از زحمات و تلاش‌های جناب نازاریان به‌عنوان مدیرکل بنیاد لرستان تقدیر و تشکر می‌کنم. همواره شاهد تلاش‌های ایشان در این سمت بودیم و رعایت اخلاق از ویژگی‌های مهم ایشان بود و ان‌شاءالله در بخش‌های دیگر بنیاد از خدمات و توانایی‌های ایشان استفاده می‌شود.
پاکدل افزود: جناب زرین جویی نیز از نیروهای باسابقه استان لرستان است که شناخت خوب و کاملی از ایثارگران استان لرستان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان دارد و امیدواریم با همراهی تمام همکاران بنیاد لرستان شاهد پیشرفت‌ها و تحولات بیشتری در این استان باشیم.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از زحمات سید حسین نازاریان به‌عنوان مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان تقدیر شد و حکم محمود زرین جویی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان به وی تقدیم شد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سفر خود به استان لرستان با سید موسی خادمی استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار موارد مربوط به اجرای تفاهم‌نامه تأمین ۳۰۰۰ واحد مسکونی و ۲۵۰۰ شغل برای ایثارگران استان لرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پاکدل در پایان سفر خود به استان لرستان با مادر شهید مصطفی جان احمدی و جانباز ۷۰ درصد کریم شکاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *