پرونده جامع الکترونیکی سلامت برای تمامی ایثارگران تشکیل می شود

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر کمیته سلامت و توان‌بخشی خانواده معظم شهدا و ایثارگران از تشکیل پرونده جامع الکترونیکی سلامت برای تمام ایثارگران با همکاری بیمه دی خبر داد.
پرونده جامع الکترونیکی سلامت برای تمامی ایثارگران تشکیل می شود

خبرگزاری راست قامتان، محمداسماعیل علی‌پور با اشاره به برگزاری نخستین جلسه کمیته سلامت و توان‌بخشی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل دبیرخانه این کمیته گفت: در این جلسه تشکیل پرونده جامع الکترونیکی سلامت برای تمام ایثارگران با همکاری بیمه دی به تصویب رسید.
وی افزود: در حال حاضر و با همکاری اداره کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران، نرم‌افزار لازم برای تشکیل پرونده الکترونیک سلامت ایثارگران تهیه و اطلاعات پایش سلامت حدود ۱۶۰ هزار ایثارگر در آن ثبت ‌شده است.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه قسمت عمده خدمات سلامت ایثارگران از طریق بیمه مکمل انجام می‌شود، افزود: با توجه به همکاری خوب شرکت بیمه دی که در حال حاضر عهده‌دار بیمه مکمل ایثارگران است، مقرر شد اطلاعات مربوط به سلامت ایثارگران در پرونده الکترونیکی موجود ثبت شود.
لازم به ذکر است که با تکمیل این فرآیند، ایثارگران اولین خدمات گیرندگانی در کشور خواهند بود که دارای پرونده جامع الکترونیکی سلامت خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *