چهارشنبه , تیر ۱۵ ۱۴۰۱
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار جانبازان / پیگیری ۴۲ مورد از قوانین ایثارگران در دیدار با شهیدی

پیگیری ۴۲ مورد از قوانین ایثارگران در دیدار با شهیدی

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک با رئیس بنیاد شهید و مدیرکل ساتا برای پیگیری ۴۲ مورد از قوانین و مسائل مسکوت مانده مربوط به جامعه ایثارگری خبر داد.

خبرگزاری راست قامتان: رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک با رئیس بنیاد شهید و مدیرکل ساتا برای پیگیری ۴۲ مورد از قوانین و مسائل مسکوت مانده مربوط به جامعه ایثارگری خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در رابطه با ۴۲ مورد از مواردی که دولت نسبت به قوانین مربوط به ایثارگران همکاری نکرده است از جمله اجحاف هایی که دیوان عدالت اداری گاهی وقت ها نسبت به ایثارگران مرتکب می شود و به مسائل قانونی ایثارگران ورود می کند و رای می دهد و به بهانه این رای، قانونگذاری می کند، در نشست مشترک با رئیس بنیاد شهید و رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح مطرح و بحث و بررسی خواهد شد.

وی اضافه کرد: موضوع بیمه تکمیلی ایثارگران که متاسفانه باعث ایجاد مشکلاتی در جامعه ایثارگری شده است از جمله محورهای این نشست مشترک خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی، تحرک و چالاک شدن نهادهای مرتبط با امور ایثارگران را از جمله موضوعات مهم در نشست مشترک عنوان کرد.

منبع :فاش نیوز

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

برگزاری کمیسیون‌های پزشکی مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیروهای مسلح

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون‌های پزشکی بنیاد شهید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *