کارت‌های شناسایی قدیمی ایثارگران تا پایان تیرماه اعتبار دارد

کارت‌های شناسایی قدیمی ایثارگران تا پایان تیرماه اعتبار دارد

مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه کارت‌های شناسایی قدیمی ایثارگران تا پایان تیرماه اعتبار دارد گفت: از ابتدای مردادماه ارائه خدمات تنها از طریق کارت‌های جدید و هوشمند شناسایی ایثارگری انجام می‌شود و کارت‌های گذشته قابل‌استفاده نبوده و فاقد اعتبار است.

حجت‌الله فرهادی با اشاره به ثبت‌نام ۲۷۰ هزار نفر از ایثارگران برای دریافت کارت جدید ایثارگری گفت: صدور کارت‌ ایثارگری برای خانواده شهدا، جانبازان ۲۵ درصد به بالا و آزادگان انجام می‌شود و تاکنون حدود ۲۰۲ هزار کارت جدید ایثارگری صادرشده و ضروری است ایثارگران عزیز در فرصت باقی مانده برای ثبت‌نام کارت شناسایی هوشمند ایثارگری اقدام کنند.
وی با تأکید بر اینکه کارت‌های گذشته ایثارگری تا پایان تیرماه اعتبار دارد، خاطرنشان کرد: ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها باید تا پایان تیرماه برای ثبت‌نام کارت‌های جدید در سامانه ایثار اقدام کرده و کارت‌های گذشته خود را تحویل حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سکونت خود دهند زیرا از ابتدای مردادماه ارائه خدمات تنها از طریق کارت‌های جدید ایثارگری انجام می‌شود و کارت‌های گذشته قابل‌استفاده نبوده و فاقد اعتبار است.
مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص نحوه ثبت‌نام ایثارگران برای دریافت این کارت‌ها گفت: ایثارگران معززی که در گذشته نام کاربری و رمز عبور خود را از سامانه خدمات الکترونیک ایثار دریافت کرده اند هر چه سریعتر برای ثبت درخواست دریافت کارت شناسایی ایثارگری اقدام کنند و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند باید یک‌بار به یکی از ادارات ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح شهرستان ها و استان ها مراجعه و پس از ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه خدمات الکترونیک، درخواست دریافت کارت ایثارگری را ثبت کنند.
وی تأکید کرد: ایثارگران گرامی در صورت تغییر آدرس محل سکونت باید حتماً نسبت به اعلام آدرس جدید به بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام کنند تا برای دریافت کارت دچار مشکل نشوند. همچنین درصورتی‌که عکس‌های پرونده این عزیزان نیز قدیمی بوده و نیاز به تغییر داشته باشد باید به بنیاد مراجعه کنند و عکس جدید خود را در پرونده ثبت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *