کارت ایثار رزمندگان به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به آغاز صدور کارت ایثار رزمندگان اظهار کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار در بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش بینی شده بهره مند خواهند شد.

کارت ایثار رزمندگان به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد

خبرگزاری راست قامتان: امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ظهر سه شنبه در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، گفت: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار در بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش بینی شده بهره مند خواهند شد.

وی افزود: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود اما بر اساس قانون برنامه برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر نماییم.

وزیر دفاع اظهار کرد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند./ خبرگزاری فارس

یک نظر

  1. درود بر امیر وزیر محترم دفاع…من ناوباندوم بازنشسته نداجا حسین سیاحی به شماره ملی ۶۰۹۹۸۵۷۰۳۶ وبه شماره پرسنلی ۱۱۰۶۴۰۲۱۶۶۷۰۰ استخدامی سال ۶۴ محل خدمت منطقه دوم نداجا و نا جا بایندر تاسال ۷۱و بعد ازن نیز محل خدمت منطقه یکم نداجا زیر دریایی جا نوح۹۰۲ تا سال ۸۵ به علت مشکل پزشکی بازنشسته پزشکی هم اکنون یارانه ۴۵هزارتومانی بنده و خانواده ام نیز قطع شده است . ایا این حق پرسنل و بازنشستگان نیروهای مظلوم مسلح میباشد..با تقدیم احترام …من الله توفیق…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *