کل مطالبات خانواده‌های شهدا سال آینده پرداخت می‌شود

سخنگوی کمیسیون رسیدگی‌کننده به لایحه بودجه سال ۹۹ از پرداخت مطالبات و پاداش خانواده های معظم شهدا در سال آینده خبر داد.

خبرگزاری راست قامتان: هادی قوامی، نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی در تشریح مصوبات کمیسیون رسیدگی‌کننده به لایحه بودجه (کمیسیون تلفیق) در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: در تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۹ یک بند الحاق شده است که بر مبنای آن مطالبات و پاداش خانواده های معظم شهدا از این محل در سال آینده پرداخت شود.

وی اضافه کرد: به دلیل اینکه ما در سال آینده افزایش صادرات فرآورده‌های نفتی در کشور را داریم و نرخ ارز افزایش خواهد یافت و علاوه بر آن کاهش مصرف داخلی نیز پیش‌بینی می‌شود، تامین اعتبارات مالی برای پرداخت مطالبات و پاداش خانواده شهدا تامین خواهد شد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: لذا دولت در سال آینده می‌تواند مطالباتی که از سوی خانواده معظم شهدا در این خصوص وجود دارد را به نحو کامل پرداخت کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار ما مبنی بر پیش بینی مبلغ اعتبارات مورد نیاز برای پرداخت به خانواده شهدا اظهار داشت: اطلاعات ریز منابع اختصاص یافته در این مورد را باید از دستگاه مجری دریافت کرد اما منابع مالی لحاظ شده برای آن به حد کافی پیش‌بینی شده است.

منبع: فاش نیوز

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *