کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد و رییس اداره پذیرش و امور اداری در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد.
کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، مرتضی انصاریفر اظهار داشت: کمیسیون احراز جانبازی  استان صبح امروز سه شنبه نهم مردادماه ۹۷ در سالن جلسات اداره کل با حضور مدیرکل و معاون تعاون بنیاد مرکزی در راستای بررسی پرونده های شاهد و ایثارگر متقاضی شرکت در کمیسیون پزشکی، کمیسیون حالت اشتغال و تشکیل پرونده ابتدایی تشکیل شد.
انصاریفر با بیان اینکه از ابتدای سال بیش از ۱۲۵ پرونده طرح شده و احراز جانبازی برای شناخته شدن فرد به عنوان جانباز براساس مدارک و مستندات است، افزود: در حال حاضر بخش احراز جانبازی و ثبت در سامانه سجایا و ارسال پرونده ها و معرفی به کمیسیون پزشکی از طریق الکترونیکی انجام می شود اما بخش تشکیل و تکمیل پرونده احراز جانبازی به صورت دستی است.
وی در خصوص صدور رأی احراز و معرفی به کمیسیون مرکز تصریح کرد: تمام تلاش خود را در جهت خدمت به عزیزان به کار گرفته و  پیگیری های لازم صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: در مجموع در بررسی احراز جانبازی با توجه به مواد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و ثبت نتیجه در سامانه سجایا تاکید جدی داریم تا افرادی که متقاضی هستند بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *