چهارشنبه , تیر ۱۵ ۱۴۰۱
قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار / اخبار جانبازان / کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد و رییس اداره پذیرش و امور اداری در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد.
کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، مرتضی انصاریفر اظهار داشت: کمیسیون احراز جانبازی  استان صبح امروز سه شنبه نهم مردادماه ۹۷ در سالن جلسات اداره کل با حضور مدیرکل و معاون تعاون بنیاد مرکزی در راستای بررسی پرونده های شاهد و ایثارگر متقاضی شرکت در کمیسیون پزشکی، کمیسیون حالت اشتغال و تشکیل پرونده ابتدایی تشکیل شد.
انصاریفر با بیان اینکه از ابتدای سال بیش از ۱۲۵ پرونده طرح شده و احراز جانبازی برای شناخته شدن فرد به عنوان جانباز براساس مدارک و مستندات است، افزود: در حال حاضر بخش احراز جانبازی و ثبت در سامانه سجایا و ارسال پرونده ها و معرفی به کمیسیون پزشکی از طریق الکترونیکی انجام می شود اما بخش تشکیل و تکمیل پرونده احراز جانبازی به صورت دستی است.
وی در خصوص صدور رأی احراز و معرفی به کمیسیون مرکز تصریح کرد: تمام تلاش خود را در جهت خدمت به عزیزان به کار گرفته و  پیگیری های لازم صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: در مجموع در بررسی احراز جانبازی با توجه به مواد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و ثبت نتیجه در سامانه سجایا تاکید جدی داریم تا افرادی که متقاضی هستند بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

درباره ی علیرضا آقا میرزایی

مطلب پیشنهادی

برگزاری کمیسیون‌های پزشکی مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیروهای مسلح

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون‌های پزشکی بنیاد شهید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *