کمیسیون پزشکی بنیاد در ۳ استان برگزار شد

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های چهارمحال و بختیاری، لرستان و گلستان خبر داد.
​کمیسیون پزشکی بنیاد در ۳ استان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان چهارمحال و بختیاری، گفت: این کمیسیون با حضور تیم تخصصی و با دعوت از ۳۴۵ نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون، در تاریخ ۵ و ۶ دی‌ماه برگزار شد.
وی ادامه داد: از مجموع ۳۴۵ نفر، ۲۹۷ نفر در این کمیسیون مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۳۳ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی، ۲۶ نفر مشمول دریافت حق پرستاری و از میان ۱۲۳ پرونده خانواده شهدا، ۷۱ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
وی همچنین به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان لرستان اشاره کرد و گفت: این کمیسیون با حضور تیم تخصصی و با دعوت از ۳۸۵ نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون در تاریخ ۵ و ۶ دی‌ماه برگزار شد.
وی ادامه داد: از مجموع ۳۸۵ نفر، ۳۳۳ نفر در این کمیسیون مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند و ۴۵ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۶۵ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی در استان گلستان اظهار داشت: تیم تخصصی کمیسیون پزشکی در این استان، ۶۱۹ پرونده مربوط به ماده ۲۶ و ۲۲ را در روزهای ۵ و ۶ دی‌ماه مورد بررسی قرار دادند، همچنین در این کمیسیون تعداد ۴۵۹ پرونده مربوط به ماده ۲۶ و ۱۴۱ پرونده مربوط به ماده ۲۲ بررسی شد که درنهایت بر اساس ماده ۲۶، ۴۱۹ پرونده مشمول حق پرستاری دائم و ۱۰ پرونده مشمول حق پرستاری موقت شدند؛ برای ۴ پرونده نیز درخواست مدارک تکمیلی شد.
لازم به ذکر است از میان پرونده‌های ماده ۲۲، ۵۱ پرونده مشمول حق پرستاری دائم، ۱۹ پرونده مشمول حق پرستاری موقت و برای ۱۳ پرونده درخواست مدارک تکمیلی شد/ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *