کمیسیون پزشکی بنیاد در ۵ استان برگزار شد

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های خراسان شمالی، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و گلستان خبر داد.
کمیسیون پزشکی بنیاد در 5 استان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد در استان خراسان شمالی گفت: این کمیسیون روز ۱۵ شهریور با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در استان کردستان نیز در تاریخ ۵ شهریورماه تشکیل شد و تعداد ۳۳۶ پرونده توسط تیم تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین کمیسیون پزشکی حق پرستاری والدین شهدا در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور در استان آذربایجان غربی  تشکیل شد و ۳۶۳ فقره پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد در استان آذربایجان شرقی گفت: این کمیسیون در تاریخ ۲۵ شهریور با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند. همچنین ۶۱۸ فقره پرونده مربوط به کمیسیون حق پرستاری والدین شهدای این استان نیز در تاریخ‌های ۲۶ و ۲۷ شهریور مورد بررسی قرار گرفت.
طائبی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان گلستان نیز در تاریخ ۱۵ شهریورماه با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *