کمیسیون پزشکی بنیاد در ۷ استان برگزار شد

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان و کمیسیون حق پرستاری والدین شهدا و جانبازان در استان‌های فارس، لرستان، گلستان، ایلام، گیلان، مرکزی و کردستان خبر داد.
کمیسیون پزشکی بنیاد در 7 استان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری راست قامتان، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان فارس گفت: کمیسیون این استان در تاریخ ۴ و ۵ مردادماه با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۳۶۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان لرستان نیز در روزهای ۴ و ۵ مردادماه با حضور ۷ متخصص، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد که در این مدت ۳۷۰ نفر از متقاضیان توسط متخصصین ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره برگزاری این کمیسیون در استان گلستان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در تاریخ ۴ مرداد در استان گلستان با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد که در پایان ۲۰۳ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مورد معاینه قرار گرفتند.
طائبی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان ایلام نیز در تاریخ ۲۸ تیرماه با دعوت از متقاضیان و جانبازان تعیین درصد مجدد با حضور ۷ نفر از متخصصین، دبیر و ۲ کارشناس کمیسیون پزشکی در این استان برگزار شد و در پایان ۱۹۵ نفر تحت معاینه قرار گرفتند. همچنین کمیسیون بررسی حق پرستاری والدین شهدا و جانبازان این استان نیز با حضور ۳ نفر از متخصصین برگزار شد و ۳۲۷ مورد از پرونده‌های این عزیزان به‌صورت غیرحضوری مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان گیلان گفت: این کمیسیون در روز اول مرداد با حضور تیم اعزامی متشکل از متخصصین و دبیر و کارشناسان این اداره کل برگزار شد و ۲۱۰ نفر از متقاضیان عزیز مورد معاینه قرار گرفتند.
وی با اشاره به درخواست استان مرکزی برای برگزاری کمیسیون پزشکی حق پرستاری خانواده‌های شهدا و جانبازان گفت: این کمیسیون طی روزهای ۴ و ۵ مرداد با حضور ۳ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ کارشناس این اداره کل برگزار شد و پرونده‌های متقاضیان به‌صورت غیرحضوری طی ۸ جلسه فشرده مورد بررسی قرار گرفت.
طائبی درباره کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان کردستان نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ ۲۸ تیرماه با اعزام تیمی متشکل از متخصصین، دبیر و کارشناسان این اداره کل برگزار شد و همکاران اعزامی از تهران طی ۴ جلسه ۲۰۶ نفر از متقاضیان را تحت ویزیت قرار دادند./ایثار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *